Sporti

Zyrtare: Griezmann firmos me Barcelonën

07/12/2019 15:24
nga:Ideal

Pak çaste me parë skuadra e Barcelonës e ka bërë të ditur se kanë arritur marrëveshje me sulmuesin e Atletico Madridit, Antoni Griezmann.

Transferi i Griezmann që një kohë të gjatë ishte planifikuar dhe sot u vendos gjithçka nga të dyja palët, shkruan GazetaBlic.

Pra Griezman tani është lojtar i Barcelonës dhe do të startojë me ta në sezonin e ri:

Ja postimi i plotë i skuadrës së Barcelonës:

/GazetaBlic/