Lajme

Zgjedhjet 2017 – Rama zgjohet me buzëqeshje: Kryevepër ende e pambaruar

06/26/2017 08:46
nga:Gazeta Blic

Kryeministri Edi Rama duket optimist.

Ja urimi që ai ka bërë për miqtë e tij në rrjetin social facebook

MIRËMËNGJES ?

Dhe ju uroj një ditë të bukur me këtë kryevepër ende të pambaruar të njerëzve të zakonshëm të këtij vendi?✌??