Sporti

Zbulohet koreografia e tifozëve të Real Madridit, ja çfarë do të shpalosin ata sonte

02/14/2018 20:06
nga:Lorik J

Skuadra e Real Madridit sonte do të takohet me PSG-në me fillim nga ora 20:45, në kuadër të raundit të 16’të të Champions Leagues.

Tifozët e Real Madridit sonte janë përkujdur që t’i japin kurajo të madhe skuadrës së tyre të zemrës, shkruan GazetaBlic

Sipas mediave spanjolle, tifozët ultras të klubit do shpalosin dy koreografi me fillimin e ndeshjes Real Madrid – PSG.

‘Vamos Real’ dhe ‘Nadal’ do të shkruhet në koreografitë e tifozëve./GazetaBlic/

 

02/18/2019 20:34

Sërish derbi Barcelona-PSG, të dy skuadrat në luftë për yllin e Benficas