Showtime

Zanfina Ismaili pozon vetëm me sytjena para pasqyrës!

03/27/2019 17:51
nga:L I

Zanfina Ismajli është emër mjaft i lakuar në media, shkruan GazetaBlic.

Ajo është njëra nga këngëtaret e cila publikon foto dhe video të shumta në rrjete sociale, shkruan GazetaBlic.

Këngëtarja së fundmi ka pozuar para pasqyrës ku është shfaqur e veshur vetëm me sytjena, duke provokuar kështu ndjekësit e saj të shumtë.

Ismajli ka kohë që është larguar nga muzika, pasi këngëtarja ka vendosur që t’i përkushtohet profesionit të saj.

06/16/2019 14:15

Zanfina e veshur ne të bardha tregon linjat perfektë, ndjekësi ka një kërkesë për këngëtaren