Showtime

Zaimina publikon foton e parë pas shtatzënisë, nuk do e besoni si duket!

02/13/2018 14:48
nga:N S

Vetëm pak javë më parë këngëtarja Zaimina Vasjari ka sjellë në jetë vajzën e saj të parë Khloe.

Të gjithë e kujtojmë se shtatzënia e këngëtares ka qenë mjaft e mbarë dhe sa i përket kileve, pasi ajo nuk ka shtuar shumë.

Gjatë ditës së sotme ka publikuar foton e parë pas ardhjes në jetë të vajzës. Këngëtarja duket më në formë se kurrë, ndërkohë që nuk i është dashur shumë kohë të rifitojë linjat e humbura.

 

09/29/2018 15:36

Zaimina emocionon me fjalët për 8 mujorin e lindjes së vajzës