Sporti

Ylli i Realit: Do të shkojmë në Paris për të vuajtur dhe për të vdekur

02/14/2018 23:25
nga:Lorik J

Real Madridit ka mposhtur sot PSG-në.

Ekipi i Realit ka fituar me rezultatin 3-1 ndaj Parisit, në ndeshjen e zhvilluar në kuadër të Championsit, shkruan GazetaBlic

Pas përfundimit të takimit, Arbeloa u shfaq mjaft i lumtur për fitoren e ekipit, ku edhe shkroi se skuadra e tij do të fitojë edhe në Paris.

“Ne do të shkojmë në Paris për të vuajtur dhe për të vdekur, por gjithmonë duke besuar në këtë ekip, gjithmonë!”, ka shkruar Arbeloa në Twitter./GazetaBlic/

02/18/2019 20:34

Sërish derbi Barcelona-PSG, të dy skuadrat në luftë për yllin e Benficas