Showtime

Ylli i Llapit shënon golin e karrierës, i jep fund beqarisë

08/13/2019 21:56
nga:M K

Futbollisti i Llapit dhe njëri prej më të mirëve në futbollin tonë, Behar Maliqi ka shënuar golin më të rëndësishëm në karrierë.

Ish-anëtari i Feronikelit i ka dhënë fund beqarisë në një ceremoni të madhe mes të ftuarish, ku padyshim spikatën bashkëlojtarët e tij, shkruan GazetaBlic.

Kështu ka njoftuar faqja zyrtare e klubit nga “Zahir Pajaziti” në rrjetin social “Facebook”.

Më poshtë postimi i plotë i para pak çasteve, derisa në fund fare mund t’i shihni edhe disa foto të shkrepura para dhe gjatë ceremonisë martesore.

/GazetaBlic/

11/07/2019 18:54

Skuadra e famshme turke interesohet për yllin e Llapit