Sporti

Wenger shpenzon 50 milionë euro për të, Laccazzete humbet një super rast në minutën e fundit (VIDEO)

02/10/2018 15:33
nga:Lorik J

Skuadra e Tottenhamit ka fituar ndaj Arsenalin në derbin e xhiros së 27’të të Premierligës.

Ky takim u mbyll me rezultatin 1-0 dhe goli i vetëm u shënua nga sulmuesi i ‘Spurs’, Harry Kane, shkruan GazetaBlic

Mirëpo në fund të takimit, Laccazette ka lëshuar një rast shumë të volitshëm për të barazuar rezultatin.

Ai humbi një rast në minutën e fundit shtesë të takimit./GazetaBlic/

02/13/2018 15:41

LAJMI I FUNDIT: Lëndohet Laccazette, ja sa do të mungojë sulmuesi