Sporti

Vjen edhe goli i tretë në takimin Bullgari – Kosovë

06/10/2019 21:59
nga:M K

Bullgaria ka kaluar në epërsi ndaj Kosovës.

Dhjetë minuta pasi filloi pjesa e dytë, djelmoshat e Challandes kanë humbur ekuilibrin dhe pranuan golin e dytë, shkruan GazetaBlic.

Dimitrov realizoi pas harkimit të Nedelev.

Minuta e 57-të, Bullgaria 2, Kosova 1.

Mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në vazhdim, kurse ne do t’iu raportojmë për çdo ndryshim eventual.

/GazetaBlic/

09/13/2019 22:48

Istogu mposhtet në ndeshjen e parë të zhvilluar në Bjellorusi