Showtime

Video më e ëmbël, Loredana tregon si Hana kërcen kengën e mamit dhe babit

08/13/2019 12:00
nga:Natyra

Në dhjetor të vitit që lamë pas, çifti shumë i njohur, Mozzik dhe Loredana Zefi u bënë prindër për herë të parë.

Loredana solli në jetë vogëlushen Hana, e cila u kthye në një ndër fëmijët më të njohur të showbizit shqiptar.

Reperja e talentuar së bashku me partnerin e saj, publikojnë shpesh foto dhe video të ndryshme të vajzës së tyre bukuroshe.

Së fundmi, reperja ka postuar një video shumë të ëmbël të vajzës së saj Hana, ku shihet duke dëgjuar këngën e re të mami Loredanës.

Siç mund ta shikoni dhe në videon e mëposhtme, Hana po e shijon në maksimum mëngjesin nën ritmet e këngës “Eiskalt” dhe është shumë e ëmbël.