Showtime

Vajza e Trumpit përqeshet për shkak të veshjes

10/12/2019 23:26
nga:M K

Ivanka Trump është gjithmonë në qendër të vëmendjes, por së fundmi ajo është komentuar shumë për veshjet e saj.

E bija e Donald Trump ka vizituar një qendër të kujdesit për fëmijë, ku u tregoi prindërve për kostot e përkujdesjes dhe mungesën e cilësisë.

Mirëpo, interneti shpërtheu për veshjen e saj.

Sipas kritikëve, Ivanka u tall me fëmijët, pasi shkoi në takim e veshur me robdishan.

06/12/2019 16:03

Vajza e Donald Trump shkon në mbledhjen zyrtare pa reçipeta, të gjithë sytë drejt saj