Showtime

Vajza e Robertit dhe Norës vishet me rroba luksoze, ja sa kushtojnë ato

12/08/2019 15:19
nga:Mergim Rreci

Vajza e Robert Berishës dhe Nora Istrefit, Renee, është bërë e njohur për publikun pasi dy prindërit e saj janë emra të njohur të ekranit, shkruan lajmi.net.

E jo vetëm prindërit e saj, edhe Renee vishet me rroba të shtrenjta.

Faqja ‘whattheywearin’ në Instagram kanë publikuar çmimet e veshjeve të saj dhe janë tejet të larta. Një xhaketë e saj kushton hiç më pak se 420 euro dhe është e markës së njohur Burrbery ndërkaq atletet e saj nga Gucci bëjnë 490 euro.