Showtime

Uindi Haxhia ekspozon gjoksin gjigant, por shikoni çka futur mes tij

03/13/2018 18:00
nga:L I

Është bërë e njohur falë famës që ka motra e saj Enca Haxhia, shkruan GazetaBlic.

Fjala është për Uindi Haxhiajn e cila nuk ka shumë kohë që është shfaqur në mediat sociale dhe tashmë shumëkush e njeh si motra e Encës.

Duke mos i mjaftuar një llogari, ajo ka dy sosh ku është aktive tek të dyja, por sapo futesh shesh teksa ekspozimi i gjoksit dhe të pasmeve arrin kulmin.

© UindiHaxhia [Instagram]

Uindi njihet po ashtu edhe si një grimere e zonja, por mund ta vëreni se kur vjen puna për t’i bërë makijazhin vetes, e tepron.

Përderisa e kishte zbërthyer këmishën që i tregon më së miri gjoksin gjigant që ajo posedon, ajo çfarë bie në sy është kollarja e kuqe të cilën ajo e ka futur mes gjoksit!/GazetaBlic

© Uindi Haxhia [Instagram]

11/13/2018 23:00

Enca i quan ‘zhgënjim’ raportet e dikurshme me Noizyn, kjo është arsyeja?