Showtime

Trump ka një përgjigje epike ndaj sharjeve të Robert De Niros

06/13/2018 12:48
nga:L I

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, sulmoi më së fundmi yllin e HollyWood Robert De Niro pas fjalimit eksploziv të këtij të fundit një ceremoni të ndarjes së çmimeve.

Aktori i famshem De Niro, i cili shprehu duke bërtitur se do të donte të godiste presidentin, mori një mori me duartrokitje gjatë natës të Tony Awards.

Në një tweet nga vetë presidenti, Trump shkruan për De Niron duke e përshkruar atë si të “pirë nga goditjet.”

Ai shkruan: “Robert De Niro, një njeri me një nivel shumë të vogël inteligjence, është gjuajtur në kokë shumë herë nga boksierë të vërtetë nëpër filmat e tij. E vështrova dje dhe vërtetë mendoj se është i sëmurë”.

01/18/2019 23:01

Pasi që Vuçiç i dha dhuratë qenin Putinit, ‘shpërthejnë’ shakatë në rrjete sociale, shikoni se çka do i jap Thaçi Trump-it