Showtime

Tayna dhe Dafina të zhveshura shkundën dhe tundën para publikut, komentuesit iu thonë të degjeneruara

08/13/2019 14:52
nga:Natyra

Tayna dhe Dafina publikuan bashkëpunimin e tyre ‘Bye bye’.

Këngën dy ‘artistet’ e sollën ne bashkëpunim ku u shfaqen tejet provokuese me veshjet e tyre, shkruan GazetaBlic.

Por ,Tayna dhe Dafina nuk i perfunduan provokimet në videoklip, ato po i vazhdojnë edhe në koncertet  e tyre.

Në një video të publikuar në Instagram,  shihen duke i dridhur të pasmet para syve të publikut me veshje të shkurt ku iu shihen pjesët intime. Ato kanë marrë komente të shumta nga ndjekësit ku më shumë ishin negative duke e konsideruar këtë gjest të tyre si degjenerim.

Shikoni videon më poshtë:

/GazetaBlic/