Lajme

Takohen Haradinaj dhe Meta, ja çka diskutuan

04/22/2019 07:13
nga:Gazeta Blic

Kryeministri Ramush Haradinaj është takuar sonte me presidentin e Shqipërisë Ilir Meta.

Në takimin që thuhet se ishte miqësor, raportohet të jenë diskutuar temat e interesit kombëtar.

“Takim miqësor me Presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta. Është gjithmonë kënaqësi të diskutojmë bashkë për temat e rëndësishme të interesit kombëtar. RH”, shkruan Haradinaj në Facebook.

12/05/2019 15:57

Haradinaj falënderues ndaj gjithë kosovarëve që ndihmuan popullin shqiptar pas tërmetit