04/11/2018 18:59

Messit i ndodhi diçka e pabesueshme mbrëmë

04/17/2018 18:51

Gjithçka që duhet të dini për super rekordet që Barça dhe Messi mund t’i thejnë në ndeshjet e ardhshme

Barcelona ka thyer rekordin e madh të Real Sociedad dhe tani është ekipi me më së shumti ndeshje pa humbje në La Liga (39). Por Barcelona ka p...