05/09/2018 12:01

Andres Iniesta kthehet në Johanesburg, por kësaj radhe me Barcelonën

05/09/2018 20:50

“Kamerieri” Iniesta e shërben Messin, ky i fundit pranon topin në mënyrë spektakolare dhe shënon për 3-0

Barcelona ka shënuar golin e tretë përballë  Villarreal Është super ylli Leo Messi ai i cili ka realizuar për 3-0, në minutën e 45, të takimit shkruan Gazeta B...