Sporti

Tabela pas xhiros së dytë, mësohet se kush do të luftojë për kualifikim tutje e kush për Europa Ligë!

10/03/2018 23:13
nga:M K

Kanë përfunduar para 20 minutash takimet e xhiros së dytë në Ligën e Kampionëve.

Befasi nuk pati, derisa ndeshja kryesore u zhvillua në Londër mes Tottenhemit dhe Barcelonës, shkruan Gazetablic.

Tashmë janë ndarë gjërat në grupet e caktuara, kurse më poshtë në tabelën e klasifikimit mund të shihni se cilat prej skuadrave do të luftojnë për të kaluar tutje në fazën e eliminimit direkt dhe ato që do të luajnë për të siguruar një vend në Europa Ligë.

/GazetaBlic/

06/12/2019 21:47

Caktohet orari i ndeshjeve të fazës paraeliminatore në Champions