Sporti

Super-gol nga gjuajtja e lirë, shënohet edhe i dyti në ndeshjen Drenica-Llapi

08/23/2019 18:24
nga:M K

Drenica ka shënuar edhe golin e dytë përballë Llapit.

Osman Mëziu ka realizuar nga gjuajtja e lirë, për ta lënë me gishta në gojë portierin Ademi dhe trajnerin Batatina, shkruan GazetaBlic.

Drenicakët e nisën furishëm pjesën e dytë, derisa mjaftuan vetëm 12-të minuta që ta shënojnë dy herë.

Minuta e 66-të, Drenica – Llapi, 2-0.

Mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në vazhdim.

Ne do t’iu raportojmë në kohë reale për çdo ndryshim eventual.

/GazetaBlic/

11/10/2019 14:33

“Shokohet” Gjilani, Drenica barazon rezultatin