Sporti

Spektakël në Podujevë, shënohet goli i tretë

09/28/2019 15:41
nga:M K

Llapi ka rikthyer epërsinë ndaj Dukagjinit.

Mërgim Pefqeli realizoi në minutën e 81’të për t’i dërguar në delirium tifozët vendas, shkruan GazetaBlic.

Kur Dukagjini mbante posedimin dhe po shpresonte në ndonjë gol eventual të fitores, djelmoshat e Batatinës arritën ta gjejnë rrugën e golit të avantazhit.

Kujtojmë se LLapi ka 20’të minuta që po luan me një lojtar më pak, pas përjashtimit të Selmanit.

Mbetet të shihet deri në fund nëse do të ketë diçka që do t’ia vlente të përmendej.

/GazetaBlic/

10/05/2019 20:52

Pas Llapit, edhe Ferizaji del me një komunikatë zyrtare