BLIC.TV

Sonte edicion special i BlicInterview – një ballafaqim i ashpër e argumentues ndërmjet Baton Haxhiut dhe Bardhyl Metës për aktualitetin politik në vend

07/12/2019 20:23
nga:Gazeta Blic

BlicInterview me Astrit Gashin merr epilogun për sezonin e parë me një edicion special i cili do të transmetohet sonte në ora 22 në Klan Kosova dhe GazetaBlic.

Një ballafaqim i ashpër e argumentues ndërmjet Baton Haxhiut dhe Bardhyl Metës për aktualitetin politik në vend.

Shikuesit mund të dëgjojnë deklarata rreth asaj se çfarë nxori në dritë kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev për shkëmbimin e territoreve?

Korrigjimi kufirit, opsion optimal apo negativ për fatin e Kosovës?

Asociacioni i Komunave Serbe, një zgjidhje e pranueshme apo jo për minoritetin serb në Kosovë?

Argumente pro dhe kontra të Haxhiut dhe Metës, në një ekran të vetëm. Në BlicInterview, sonte me fillim në orën 22:00 na ndiqni në Klan Kosova dhe GazetaBlic. Mos e humbisni!

/ © GazetaBlic /

PROMO: Një ballafaqim i ashpër e argumentues ndërmjet Baton Haxhiut dhe Bardhyl Metës

Një ballafaqim i ashpër e argumentues ndërmjet Baton Haxhiut dhe Bardhyl Metës – SONTE – ora 22:00 -në Klan Kosova dhe GazetaBlic.

Publiée par GazetaBlic sur Vendredi 12 juillet 2019

 

10/14/2019 16:51

Albin Kurti: Fitorja e populizmit dhe metamorfoza për pushtet