Sporti

Skandal: Jeremy Menez kapet me drogë dhe eskorta!

10/09/2019 21:32
nga:Lorik J

Jeremy Menez po bën edhe një herë bujë në media, por jo për shkak të shfaqjeve të tij në fushë.

Aventura e ish lojtarit të Milanit, PSG-së dhe Romës në Club América, ishte një katastrofë totale, përcjell GazetaBlic.

Sulmuesi francez u largua nga klubi këtë verë, dhe tani janë shfaqur disa foto shqetësuese të tij.

Para ca kohësh, kishte zëra se Menez ka kaluar pjesën më të madhe të kohës në Meksikë duke marrë pjesë në vende ku kishte eskorta dhe drogë.

Tani, fotot kanë konfirmuar thashethemet, duke treguar se si sulmuesi e kaloi kohën e tij jashtë fushave.

Shikoni fotot më poshtë.