Sporti

Shënohet goli i parë në Gjilan, mësoni kush ka shënuar

11/10/2019 13:41
nga:M K

Gjilani ka kaluar në epërsi ndaj Drenicës.

Skuadra vendase ka shënuaar golin e avantazhit, përmes Hajdarit, shkruan GazetaBlic.

Hajdari realizoi në minutën e 38’të, për golin e parë personal dhe të ekipit të tij në këtë duel.

Mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat deri në fund, kurse ne do t’iu raportojmë për çdo ndryshim eventual.

40′ Gjilani – Drenica 1-0

/GazetaBlic/

12/03/2019 12:28

Gjilani del me një vendim pas barazimit me Prishtinën