Sporti

Sadio Mane hyn në histori të Liverpoolit pas hat-trickut

02/14/2018 22:56
nga:Lorik J

Skuadra e Liverpoolit ka fituar me rezultatin 0-5 në takimin e sotëm ndaj Portos.

Ky takim u zhvillua në kuadër të raundit të 16’të të Champions Leagues, shkruan GazetaBlic

Sadio Mane, Firmino dhe Salah shënuan golat për skuadrën e Liverpoolit.

Sadio Mane tashmë është lojtari i katërt i Liverpoolit që ka shënuar hat-trick në Ligën e Kampionëve, pas Michael Owen, Yossi Benayoun dhe Philippe Coutinho./GazetaBlic/

02/19/2019 23:27

Notat e futbollistëve: Liverpool-Bayern