Showtime

Rozana Radi vjen e ‘nxehtë’ nga plazhi

08/13/2019 14:49
nga:Y Ramadani

Rozana Radi erdhi tejet joshëse në fotografinë e fundit.

Rozana Radi ka ndarë me ndjekësit imazhe të reja nga pushimet, kësaj radhe erdhi tejet atraktive, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka postuar një fotografi, ku erdhi e veshur në bikini të zeza, në të cilat theksoi linjat trupore.

Rozana duket se po shijon në maksimum pushimet në Santorini të Greqisë si dhe është në formë të mirë.