Showtime

Roza Lati feston ditëlindjen mes petalesh dhe nudo

06/13/2018 18:53
nga:F.B

Moderatorja e njohur shqiptare, Roza Lati sot feston ditëlindjen.

Me ç’rast ajo ka vendosur t’i shpërblejë ndjekëzit me poza lakuriq në ditën më të rëndësishme të saj.

Në llogarinë personale, Instagram, ajo ka publikuar disa fotografi dhe video në të cilat shfaqet e mbuluar nga një sërë trëndafilash.

“Urime ditëlindjen trëndafil”, është përshkrimi që ia ka vënë videos.

Theksojmë se Roza është njëra nga moderatoret më të përfolura dhe më seksi shqiptare.

Happy Birthday Rose… Photo & video by #HeraCompany

A post shared by Roza Lati © (@roza_lati) on

 

Happy Birthday Rose… #HeraCompany

A post shared by Roza Lati © (@roza_lati) on

 

06/13/2018 14:22

Javë më parë u puth në buzë me Feron, sot pozon komplet e zhveshur