Sporti

Ronaldo reagon pas largimit të Allegrit

05/18/2019 23:43
nga:M K

Cristiano Ronaldo ka reaguar në lidhje me largimin e Masimiliano Allegrit nga stoli i Juventusit.

Përmes një postimi i në “Innstagrm”, portugezi shpreh mirënjohje dhe respekt për njeriu që e udhëhoqi atë për një vit shkruan Opinion.al, përcjellë GazetaBlic.

“Faleminderit mister! Kemi kaluar vetëm një vit së bashku, por ka qenë i jashtëzakonshëm, sepse përveçse je një trajner i madh je dhe një njeri i madh. Ka qenë kënaqësi të punoja me ty!”, ka shkruar Ronaldo.

Tekniku italian u shkarkua nga detyra për shkak të dështimit në Champions League.

08/22/2019 17:49

Ronaldo: Para Manchester United, kam qenë afër kësaj skuadre të madhe