Showtime

Rita Ora publikon fotografi provokuese në Instagram

08/13/2019 15:05
nga:Natyra

Rita Ora ka ndarë me ndjekësit disa imazhe, në të cilat erdhi tejet joshëse.

Rita Ora së fundi ka performuar në Itali, ndërsa tani do të marrë rrugën për në Azi, ku do të vazhdojë me koncrtet tjera.

Ajo ka publikuar disa imazhe, në të cilat u shfaq e veshur me një palë pantallona të zi dhe një bluzë të shkurtër, nën të cilën nuk kishte fare reçipeta.

Në këto fotografi atraktive, Rita pranoi shumë komente nga ana e ndjekësve.

11/29/2019 22:37

‘Daily Mail’ shkruan për ndihmën që Bebe Rexha dhe Rita Ora po i bëjnë Shqipërisë