Showtime

Rita Ora joshëse në imazhet e fundit!

04/18/2019 19:56
nga:Natyra

Këngëtarja Rita Ora ka ndarë me ndjekësit imazhe të reja, shkruan GazetaBlic.

Ajo fotot i ka publikuar në rrjetin social ‘Instagram‘.

Rita, vazhdon të jetë aktive me projekte të shumta muzikore dhe me aktivitete tjera.

Në fotot e fundit të postuara, ajo ka ekspozuar tatuazhet e saj dhe ka marrë poza joshëse.

Në mbishkrim, ka treguar se do të vazhdojë nga muaji Maj turneun e koncerteve të saj me albumin ‘Phoenix‘.

Ndryshe, Ora nëse publikon projektin me të ri ‘Carry on‘./GazetaBlic/

08/17/2019 13:33

Kanë miliona pasuri, prindërit e Rita Orës zgjedhin vendin fqinj të Kosovës për pushime