Showtime

Rita Ora e ‘kallë’ atmosferën me këngën shqipe (VIDEO)

02/17/2018 22:06
nga:L I

Rita Ora mes këngëve anglisht ka zgjedhur të këndojë dhe “Shotën” shkruan GazetaBlic.

Ajo ka çmendur të gjithë me këtë performancë.

GazetaBlic ju sjell video gjatë kësaj performance:

03/16/2018 08:38

Rita Ora pozon me shumë stil pranë pemës me mandarina, jep një mesazh për gratë