Showtime

Reja e Shyhrete Behlulit mori këtë dhuratë në ditën e të dashuruarve (FOTO)

02/14/2018 20:03
nga:L I

Që nga martesa me djalin e këngëtares, Shyhrete Behluli, ajo u bë një emër mjaft kyç në shtypin rozë, shkruan GazetaBlic.

Learta dhe Kushtrimi kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë para dy vitesh.

Tashmë çifti janë bërë prindër të një djali me emrin Matina.

E sot, me rastin e fesës së “Shën Valentinit” Learta është surprizuar nga bashkëshorti i saj Kushtrimi, ku ka marrë dhuratë një buqetë me trëndafila të kuq./GazetaBlic

11/12/2018 17:41

Reja e Shyhrete Behlulit këndon muzikë klasike në gjuhën gjermane, do iu mahnit!