Sporti

Real Madrid fiton derbin e madh ndaj PSG

02/14/2018 22:36
nga:Lorik J

Skuadra e Real Madridit ka fituar në duelin ndaj PSG-së, që u zhvillua në kuadër të raundit të 16’të të Champions Leagues.

Spanjollët fituan me rezultatin 3-1 ndaj parisienëve, shkruan GazetaBlic

Cristiano Ronaldo (2) dhe Marcelo shënuan për skuadrën e Real Madridit, ndërsa Rabiot për PSG.

Real Madrid dhe PSG do të ndeshen me 6 mars në ndeshjen e kthimit në Parc de Princes./GazetaBlic/

05/27/2018 09:54

Lojtarët e Real Madridit ‘festojnë’ me këngën e re të Noizyt, plas gallata në internet