Sporti

Reagon edhe Ronaldo, ja çfarë shkruan për fitoren ndaj PSG-së (FOTO)

02/14/2018 23:37
nga:Lorik J

Skuadra e Real Madridit ka fituar në duelin ndaj PSG-së, që u zhvillua në kuadër të raundit të 16’të të Champions Leagues.

Ekipi i Zinedine Zidane ka fituar këtë duel me rezultatin e thellë 3-1, shkruan GazetaBlic

Ronaldo (2) dhe Marcelona shënuan për Realin, kurse Rabiot shënoi golin e nderit për PSG-në.

Për fitoren e skuadrës së tij u pa i lumtur edhe Ronaldo, i cili ka postuar një fotografi në Twitter.

“Bravo skuadra”, ka shkruar Ronaldo në rrjetin e tij social, Twitter./GazetaBlic/

02/18/2019 20:34

Sërish derbi Barcelona-PSG, të dy skuadrat në luftë për yllin e Benficas