Sporti

PSG – Crvena Zvezda, formacionet zyrtare

10/03/2018 18:05
nga:M K

Paris Sanit Germain dhe Crvena Zvezda do të përballen sonte me fillim nga ora 18:55.

Ndeshja është e vlefshme për xhiron e dytë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan GazetaBlic.

Para pak çastesh kanë dalë edhe formacionet zyrtare të të dyja skuadrave, me të cilat do të zbresin në fushë e prej nga ku do të mundohen të japin më të mirën e tyre.

Kujtojmë që ne do t’iu raportojmë për ç’do risi nga ky takim dhe jo vetëm.

/GazetaBlic/

06/12/2019 21:47

Caktohet orari i ndeshjeve të fazës paraeliminatore në Champions