Lajme

Prishtinasi gjen kuletën me mbi 1.500 euro në stacionin e autobusëve, por nuk e raporton – e pëson keq pasi policia shikon kamerat

08/16/2019 10:53
nga:Gazeta Blic

Një person është arrestuar pasi që i njëjti në stacionin e autobusëve në Prishtinë, ka gjetur portofolin i cili i kishte humbur viktimës në të cilin kishte para rreth 1570 €, dhe nuk e kishte raportuar askund.

I dyshuari është zbuluar përmes kamerave të sigurisë.

Me urdhër të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.