Showtime

Prezantuesja e Lotos së Kosovës, mahnitë me fotot e fundit (Foto)

05/15/2019 21:01
nga:Gazeta Blic

Prezantuesja e Lotos së Kosovës, Kadri Canolli po mahnitë me bukurinë e saj.

Ajo në fotografitë që ka publikuar ditëve të fundit, duket për mrekulli.

Canolli padyshim se është ndër femrat më të bukura dhe seksi në Kryeqytet.

Për më shumë shikoni disa fotografi të saja, që ka publikuar në rrjetet sociale: