Sporti

Përfundojnë ndeshjet e mbrëmjes në Ligën e Kampionëve, rezultate tejet befasuese

11/28/2018 22:56
nga:M K

Kanë përfunduar para pak çastesh ndeshjet e mbrëmjes në Ligën e Kampionëve.

Ka pasur edhe befasi, derisa shumica e skuadrave do ta mësojnë kualifikimin në xhirot e fundit, shkruan GazetaBlic.

Më poshtë i keni rezultatet e mbrëmjes së sotme dhe tabelën e klasifikimit, derisa më vonë do të vijmë me deklaratat plotësuese.

/GazetaBlic/

06/12/2019 21:47

Caktohet orari i ndeshjeve të fazës paraeliminatore në Champions