Showtime

Pasion për golfin dhe ngjyrat bardhezi, njihuni me tifozen “hot” të Juventusit

07/27/2019 20:59
nga:M K

Quhet Eleonora Incardona, është modele italiane, e cila ka një pasion të madh për sportin e golfit.

Sa herë i jepet mundësia, zbret në tapetin e gjelbër për të provuar cilësitë e saj me këtë lojë.

Sa i përket futbollit, zemra e saj rreh për Juventusin.

“Yjet” bardhezi kanë një tifozë speciale në tribunën “vip” të “Allianz Stadium”, të cilën nuk duhet ta zhgënjejnë.

12/07/2019 19:47

Formacionet zyrtare: Lazio – Juventus