Showtime

Pas mohimit të shtatzënisë, Blac Chyna merr vëmendjen e të gjithëve me stilin e ri

06/13/2018 20:15
nga:FL.B

Kohët e fundit është goditur nga spekulimet se ajo është shtatzënë dhe po pret fëmijën e saj të trete.

Pas mohimit të saj, modelja 30 vjeçarja Blac Chyna, vuri në pah barkun e saj të sheshtë përmes një pamje joshëse kur debutoi me stil të ri, bionde.

Modelja, ishi i Rob Kardashian, u siguruar që të gjithë të hidhnin sytë në të, përderisa theksoheshin mirë linjat e saja të bollshme.

05/02/2018 22:12

Blac Chyna shtatzënë me të dashurin 18-vjeçar