Showtime

Pak ditë para Botërorit, ky është destinacioni i Era Istrefit

06/13/2018 13:48
nga:L I

Nesër nisë Botërori ‘Russia 2018’ dhe Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam janë zërat kryesor të këngës.

‘Live it up’ do të jetë kënga që do ta hapë këtë kampionat ndërsa si projekt muzikor me videoklip është klikuar 17 milionë herë.

E para fillimit të një suksesi tjetër të saj, Era Istrefi destinacion e ka pasur Xhamajkën. Drejt udhëtimit për atje, këngëtarja shqiptare e ka publikaur një foto në Instastory ku shihet me një çantë.

”Xhamajka, ti je e radhës”, ka shkruar Era pranë fotos.

01/23/2019 14:54

Konfirmohet: Nora dhe Era Istrefi sjellin bashkëpunimin