Sporti

Notat e lojtarëve në takimet kryesore të mbrëmjes

10/03/2018 23:31
nga:M K

Kanë përfunduar para 40 minutash takimet e xhiros së dytë në Ligën e Kampionëve.

Befasi nuk pati, derisa ndeshja kryesore u zhvillua në Londër mes Tottenhemit dhe Barcelonës, me këtë të fundit që triumfoi 4-2, shkruan Gazetablic.

Më poshtë i keni notat e lojtarëve në tre sfidat më interesante të mbrëmjes së sotme.

PSV-Inter:

Tottenhem – Barcelona:

Napoli – Liverpool:

/GazetaBlic/

06/12/2019 21:47

Caktohet orari i ndeshjeve të fazës paraeliminatore në Champions