Showtime

Njihuni me nënën e Shkenda Dubovës, ajo sot feston ditëlindjen (FOTO)

02/13/2018 15:12
nga:L I

Përveç muzikës, Shkenda Dubova një pjesë të madhe të kohës ia dedikon dhe qendrës së saj të dobësimit, shkruan GazetaBlic.

Edhe pse u bë kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor, ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Për një nga njerëzit e saj më të shtrenjtë është një ditë mjaft e veçantë.

Nëna e saj sot feston ditëlindjen.

Shkenda e ka uruar atë në Instagram duke publikuar një fotografi të saj.

“Urime ditelindjen o drita ime NËNË”, ka shkruar Shkenda në fotografinë e publikuar.

Projekti i saj i fundit mbetet ai me titull “Badgal” i lansuar para 1 viti i cili deri tani ka arritur mbi 1 milion klikime./GazetaBlic

10/06/2018 16:28

Shkenda Dubovës nuk ia ndien hiç, publikon biseda private me të dashurin e saj