Showtime

Një super femër si Luana Vjollca!

02/14/2018 18:59
nga:E Sh

Luana Vjollca personifikohet njëra ndër prezantueset më joshëse shqiptare, shkruan Gazeta Blic.

Ajo është shumë aktive në rrjetet më të frekuentuara sociale, e cila publikon imazhe të llojllojshme duke mos lënë anash ato provokative. Në emisionin e saj ‘Shiko kush Luan’, mbledh çdo të shtunë personazhe prej më të ndryshmeve madje edhe nga Kosova.

E për çka komentohej çdo javë është pikërisht pamja dhe dukja e saj mbreslënëse, që ju lë pa fjalë në çdo paraqitje të saj. E tillë është edhe në këtë të fundit.

Ndryshe, Luana është e fokusuar në emisionin e saj ndërsa në muzikë nuk është edhe aq aktive. Këngën e fundit që ka lansuar është ‘Benzina’. /GazetaBlic./

02/14/2019 10:45

Luana Vjollca nuk po rehatohet, çka po ndodh me të?