Showtime

Mozzik sjellë këngën e re, në klip edhe e dashura e tij!

02/14/2018 18:16
nga:E Sh

Mozzik në fillim të këtij muaji lansoi projektin e parë muzikor pas largimit të tij nga labeli On Records.

Ai për këtë këngë bashkëpunoi me reperin gjerman Veysel, e cila u pëlqye mjaftë shumë nga fansat e tyre.

Ndërsa sot, pikërisht në ditën e të dashuruave ai ka lansuar këtë këngë edhe me videoklip, e pjesë e klipit është edhe e dashura e tij Lorena Zefi.

Ndryshe ky është bashkëpunimi i parë ndërkombëtar i reperit./indeks.

01/27/2019 17:11

Reperi shqiptar i ofendon Getinjon dhe Mozzik-un, nuk do ta besoni se si i quan