Showtime

Mozzik ‘harron’ Loredanën, flet për projektet e reja

10/12/2019 23:19
nga:M K

Mozzik ka gati një seri hitesh.

Mozzik ka paraljamëruar fansat e tij të bëhen gati për një seri hitesh të cilat priten të publikohen së shpejti, shkruan lajmi.net.

Reperi nuk ka lejuar që ndarja nga Loredana të tërheq vëmendjen e publikut në një sferë tjetër, ai në Instagram ka shkruar:

“Ju spe dini çfarë kangë kom gati hala, prap ma mirë që spe dini”.

Kujtojmë se kënga e fundit e tij është pikërisht bashkëpunimi me Loredanën ‘Nicht allein’ këngë kjo që është pjesë e albumit të rep artistes.

10/21/2019 10:07

E konfirmuar: Mozzik dhe Loredana të ndarë!