Showtime

Mos e humbisni, Shkumbin Ismajli vjen me një hit të ri

08/13/2019 17:09
nga:Y Ramadani

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Shkumbin Ismaili ka publikuar këngën e tij më të re, shkruan GazetaBlic.

Këngë kjo e titulluar “Vetëm ti”, e cila është e shoqëruar edhe me videoklip.

Teksa “Kjo zemër nuk është gurë” është projekti i fundit i këngëtarit, këngë kjo e cila ka mbledhur rreth 3 milionë klikime.

Ndryshe, këngëtari njihet për stilin e tij të veçant të këndimit, stil ky që pëlqehet shumë nga publiku dhe kështu ai ka arritur të mbledh ndjekës të shumtë.

/GazetaBlic/.