Cool

Momenti kur i riu i propozon të dashurës sapo zbret në Aeroportin e Prishtinës

08/12/2019 12:15
nga:Gazeta Blic

Një ngjarje e rrallë ka ndodhur para disa ditësh në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës.

Një i ri kishte vendosur që të dashurën e tij ta befasoj sapo të zbret në Aeroportin e Prishtinës.

Leotrimi nga Kosova, kishte vendosur që në Aeroport t’i propozojë fejesë të dashurës së tij Mergimës, e cila po vinte nga Anglia, e këtë befasi e përgatiti bashkë me prindërit e tij.

Mërgimja i tha “Po” Leotrimit, ndërsa aty nuk mungojë as muzika dhe atmosfera./Magazina

Për më shumë shihni videon duke klikuar KËTU