Sporti

Minuta e 15-të në stadiumin “Fadil Vokrri”, mësoni rezultatin në duelin Kosovë U21 – Turqi U21

06/11/2019 20:16
nga:M K

Ka kaluar një çerek ore lojë në stadiumin “Fadil Vokrri” në takimin Kosovë U21 – Turqi U21.

Rezultati ende është ai i fillimit, pra 0-0, shkruan GazetaBlic.

Të dyja skuadrat po luajnë qetë dhe kujdesshëm, duke e analizuar kundërshtarin.

Mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në vazhdim, kurse ne do t’iu raportojmë për çdo ndryshim eventual.

Kujtojmë që kjo është ndeshja e dytë kualifikuese në këtë cikël për djelmoshat e Prekazit, derisa të parën e fituan bindshëm në Andorrala Vella, pra kundër Andorrës.

/GazetaBlic/

08/16/2019 15:01

“Kosova nuk ka talentë”, Ferizaji nënshkruan me katër ganezë