Sporti

Milot Rashica flet pasi shënoi gol, kjo është deklarata e tij

03/12/2018 23:02
nga:Lorik J

Ekipi i Werder Bremenit ka fituar me rezultatin e thellë 3-1 ndaj Kolnit, në ndeshjen e zhvilluar në kuadër të raundit të 26’të të Bundesligës, shkruan GazetaBlic

Në këtë ndeshje shënoi gol edhe sulmuesi shqiptar, Milot Rashica.

Rashica ka folur pas takimit, ku tha se ndihet i lumtur për fitoren dhe golin.

“Trajneri më tha se do të luajë sot, andaj jam shumë i lumtur për golin dhe fitoren”, tha Rashica pas përfundimit të takimit.

Vlen të theksohet se Rashica ka qenë në dyshim për këtë ndeshje, pasi ishte i sëmurë./GazetaBlic/

01/19/2019 17:44

Werder Bremen i ‘falet’ Milot Rashicës, fiton minimalisht si mysafir i Hannoverit